Galaxy Leszno: Przewodnik po centrum handlowym Galaxy w Lesznie

Centrum handlowe Galaxy w Lesznie to jedno z większych centrów handlowych w województwie wielkopolskim. Rozciąga się na powierzchni przekraczającej 40 tysięcy metrów kwadratowych. Znajduje się tu ponad 200 sklepów, restauracji i punktów usługowych. W tym przewodniku przedstawimy najważniejsze informacje o Galaxy Leszno.

Historia i lokalizacja

Centrum handlowe powstało w 2001 roku na terenie miasta Leszna. Lokalizacja tuż przy drodze krajowej numer 32 sprawia, że jest to łatwo dostępne miejsce dla mieszkańców okolicznych miejscowości. W ciągu 20 lat istnienia centrum kilkukrotnie się rozbudowywało i każdej z tych rozbudów towarzyszyła modernizacja wnętrza. Obecnie możemy cieszyć się nowoczesnymi sklepami i wygodnymi wypoczynkowymi miejscami.

Sklepy i punkty usługowe

Galaxy Leszno to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród ponad 200 sklepów mamy bogaty wybór odzieży, obuwia, sprzętu RTV i AGD, artykułów gospodarstwa domowego, kosmetyków oraz innych produktów. Klienci cenią sobie również bogatą ofertę punktów usługowych takich jak: banki, kantory, apteki, salon kosmetyczny, salon fryzjerski, myjnia samochodowa i wiele innych.

W restauracjach i kawiarniach można odpocząć po udanych zakupach lub spotkać się z przyjaciółmi przy pysznej kawie lub cieście.

Kino i kręgielnia

Centrum handlowe Galaxy Leszno to nie tylko zakupy, ale również rozrywka. Właśnie tam znajduje się nowoczesne kino Cinema City, w którym możemy zobaczyć najnowsze kinowe hity. Poza kinem na klientów czeka profesjonalna kręgielnia, gdzie można zagrać w kręgle lub skorzystać z bilarda.

Parking i komunikacja

Dla wygody klientów centrum handlowego przygotowano duży i bezpłatny parking, który mieści ponad 2000 samochodów. Osoby, które nie posiadają samochodu mogą skorzystać z komunikacji autobusowej. W bliskiej odległości od centrum znajduję się również dworzec kolejowy.

Podsumowanie

Galaxy Leszno to idealne miejsce na udane zakupy i spędzenie wolnego czasu. Bogata oferta sklepowa oraz punktów usługowych z pewnością zadowoli każdego klienta. Dodatkowo kino i kręgielnia zapewnią rozrywkę dla całej rodziny. Duży i bezpłatny parking oraz dostępność komunikacyjna sprawiają, że to miejsce jest łatwo dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Artykuł powstał we współpracy z www.maor-hurt.pl